Hamburger szakács/betanított szakács Eger belvárosában

Öko-Park Hungary Kft.
Eger
Nettó 2 000 Ft - 2 500 Ft / Óra
2024. 04. 19.

A Zuzmo Craft Beer Pub Eger belvárosában, az Egri Vár lábánál található gasztrokocsma. Magas minőségű, Angus marha húsokból készítünk kézmúves hamburgereket, illetve sertés-, vad- és szárnyas húsokból, fatüzelésű és faszenes smokerben BBQ fogásokat, szendvicseket.

A hely befogadó képessége 25-35 fő, vendégkörünk tulnyomó többségében törzsvendégekből és turistákból tevődik össze, illetve a Wolton és a Foodorán keresztül is szállítunk ki ételeket.  Rendszeresen veszünk részt különböző rendezvényeken, fesztiválokon és kitelepüléseken is, de esküvőkre, céges rendezvényekre is szoktunk kitelepülni. Elő szokott fordulni, helyben zártkörű családi- baráti rendezvény is.

A Zuzmó hangulatára a laza, kissé eklektikus stílus a jellemző, a vendégeink is pont ezt a barátságos, laza légkört kedvelik, mindamellett viszont magas minőségű ételeket illetve több csapról craft söröket, egri borokat fogyaszthatnak, feszélyezetlenül.

Nyitva tartásunk (szezonban: kb.: 1-1 órával hosszabodhat)

  • Szerda: 17:00 - 22:00
  • Csütörtök: 17:00 - 22:00
  • Péntek: 17:00 - 23:00
  • Szombat: 12:00 - 23:00

Feladatok

  • Étlapon szereplő, átlagosan 8-10 étel (főként hamburger) elkészítése, tálalása
  • Szószok, köretek elkészítése
  • Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása
  • Rendelés lista készítése
  • A konyha tisztán tartása, takarítása a műszak végeztével

Elvárások

  • Tiszta, ápolt megjelenés
  • Pontosság
  • Szakirányú végzettség előny, de nem feltétel
  • Igényes munkavégzés
  • Önálló és csapattal való együttműködő munkavégzés

Előnyök

  • Szakirányú végzettség, de nem feltétel
  • Fiatalos, kisérletezős attitűd
  • Kreativitás
  • Grill-BBQ technikák, technológiák ismerete, akár amatőr szinten is
  • B kategóriás jogosíítvány
  • HAACCP rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Fiatal, jófej családias csapat és légkör
  • Kiszámítható, rugalmas munkavégzés az egri egységünkben (heti max 30-40 óra munkavégzés)
  • Fesztiválokon, gasztro rendezvényeken való munkavégzés, kiemelt bérezéssel, költségtérítéssel
  • Grill-BBQ technikákba való betekintés és képzés biztosítása
  • Kreatív oldalad megvillantásának lehetősége
  • Műszakonként egyszeri ingyenes étkezés, kávé-, üdítő fogyasztás
  • Bérezés, megegyezés szerint
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Telefonszám megtekintése

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Diákmunka

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott