Szakács,- pizzaszakács állás Baján, akár azonnali kezdéssel

Balkan Food Kft.
Baja
2024. 04. 18.

Munkatársat keresünk konyhai feladatok ellátására,ételek elkészítésére megadott receptúra szerint.

Nem baj ha nincs tapasztalatod, mi megtanítunk mindenre.

Akár azonnali kezdéssel!

Munkavégzés helye: 6500 Baja, Szentháromság tér 11.

Érdeklődni a bejelentkezés után látható telefonszámon lehet.

Feladatok

  • Konyhai feladatok ellátása
  • Ételek elkészítése megadott receptúra szerint

Elvárások

  • Megbízhatóság
  • Szorgalom
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Telefonszám megtekintése

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott