Megváltozott munkaképességű takarítónak álláslehetőség Egerben

Egri vendéglátó egység keres megváltozott munkaképességű takarítót/ takarítónőt, részmunkaidőben történő munkavégzésre.

Feladatok

  • Részmunkaidőben a vendégtér, termelési terület, konyha, raktárterület, szociális helyiségek takarítása
  • Napi szintű felmosás, elpakolás, szemetes kosarak kiürítése, rendszeresen portörlés, ablakok pucolása.

Elvárások

  • Takarítói tapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Megváltozott munkaképességet igazoló, érvényes dokumentumok megléte: komplex minősítés, elsőfokú orvosi vélemény, határozat

Amit kínálunk

  • 4 órás részmunkaidő
  • Kedves, családias és segítőkész munkakörnyezet
  • Befogadó közösség
  • Fix jövedelem
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Személyzeti étkezés
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra
  • Megváltozott munkaképességű

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott