Recepciós- pultos munka Egerben, angol nyelvtudással

Eger egyik legújabb négycsillagos gasztropanziója a LUMEN, új munkatársát keresi bővülő csapatába recepciós- pultos munkakörbe.

Feladatok

  • Vendégek fogadása, érkeztetése, utaztatása, tájékoztatása
  • Foglalások kezelése, szállodai szoftver, számlázó program napi szintű használata
  • Vendégszámlák elkészítése, terhelése, fizettetése
  • Telefonok, e-mailek folyamatos kezelése
  • Az üzemelés során felmerülő panaszok, problémák kezelése
  • Szobaasszonyok koordinálása, ellenőrzése
  • Vendégek reggeliztetése, pultos feladatok ellátása

Elvárások

  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Kedves, udvarias, magára fokozottan igényes vendégközpontú személyiség
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előnyök

  • Szakmai tapasztalat
  • Több nyelv ismerete
  • Sabeeapp szoftver ismerete

Amit kínálunk

  • Főállású, bejelentett munkviszony
  • Versenyképes fizetés
  • 4 csillagos, elegáns környezet
  • Személyzeti étkezés
  • Fiatalos, dinamikus csapat
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott