Közösségi média szakértő állás Egerben azonnali kezdéssel

SLIMBIOS Kft.
Eger
2024. 05. 02.

Piacvezető étrend-kiegészítőket gyártó- és forgalmazó egri vállalat keres KÖZÖSSÉGI MÉDIA SZAKÉRTŐ-t azonnali munkakezdéssel.

Munkavégzés helye: Eger

Feladatok

  • Akciók, események, kampányok támogatása a közösségi média felületeken (elsősorban Meta) hirdetési rendszereiben
  • Hirdetések futtatása, karbantartása, frissítése, költések felügyelete
  • A közösségi média oldalak teljeskörű menedzselése
  • Statisztikák készítése és frissen tartása, kampányok hatékonyságának értékelése és riportálása
  • Marketing asszisztensi feladatok ellátása

Elvárások

  • Közösségi média oldal(ak) menedzselésében szerzett tapasztalat, Meta hirdetési rendszerek professzionális ismerete
  • Proaktív szemlélet, kreatív megoldások, költségoptimalizálás
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, vevőközpontú szemlélet
  • Stressztűrő képesség, lojalitás, precizitás, felelősségteljesség, lelkes, elkötelezett hozzáállás, határozott fellépés,
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office), ChatGPT promptok alkalmazása, kiemelkedő prezentációs képességek

Előnyök

  • Kiváló szövegírási készségek, kreativitás
  • Képszerkesztő programok ismerete, használata
  • BTL kampányok ismerete
  • Marketing asszisztensi tapasztalat, vagy tanulmányok
  • Kereskedelemben/értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Eredményorientáltság, gyors és önálló munkavégzés
  • Érdeklődés a természetes gyógymódok/egészségügy iránt
  • B-kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  •  Versenyképes juttatási csomag, béren kívüli juttatások
  • Mobiltelefon
  • Laptop
  • Folyamatos képzések
  • Hosszú távú munkalehetőség
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott