Árukiszállító,-raktári árukezelői állás egri telephelyen

OPI TECH POWER Kft.
Eger
2024. 04. 12.

Zöldség-gyümölcs kereskedelmi cég árukiszállító, raktári árukezelő feladatokra kollégát keres hosszú távra.

Feladatok

  • beérkező áru átvétele, raktározása
  • raktár és telephely, gépjármű rendjének fenntartása
  • kiszállításra , értékesítésre kerülő áruk rendszerezése, összekészítése, kiszállítása
  • szállítólevelek,számlák kezelése

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin
  • Precizitás, pontos munkavégzés
  • Csapatszellem
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeret
  • Minimum középfokú végzettség
  • Vevőközpontúság,megbízhatóság,rugalmasság,kerativitás

  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Állandó és hosszútávú munkalehetőség
  • Családias környezet
  • Dinamikus csapatmunkában való részvétel
  • Szabad hétvége
  • Egyéni forgalomhoz kialakított premizálás
  • Cafeteria juttatás
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott