Automatizálási mérnök pozícióban állás egri csapatban

Az Emerson vonzó lehetőséget kínál szakmai fejlődése érdekében! Egri csapatunkba várjuk új kollégánkat Automatizálási mérnök pozícióba, elsősorban a termelés szakmai támogatására.

Az Emerson Automation Solutions tagjaként az AVENTICS a pneumatikai komponensek és rendszerek, valamint az egyedi alkalmazások egyik piacvezető márkája. Az Emerson egyik legnagyobb pneumatika gyáraként az egri gyáregység már több, mint 50 éve kínál termékeket és szolgáltatásokat a gépgyártás és az ipari automatizálás területére.

Munkavégzés helye: Eger, Magyarország (telephelyen belül)

Feladatok

  • Karbantartási osztály támogatása az EOL tesztelőkkel kapcsolatos problémákban
  • Termelési osztály támogatása a gyártósorokon lévő gépek megfelelő működtetésével
  • EOL tesztvezérlő programok és eljárások karbantartása
  • Szerszámok és gépek kalibrálása és programozása a gyártósoron
  • Részvétel gyártósor-fejlesztési projektekben

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök és/vagy villamosmérnök)
  • Legalább 1 év iparági tapasztalat karbantartás / szervíz, PLC / HMI / vezérlőrendszer területén
  • Angol és/vagy német nyelv kommunikációs-, Magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete
  • Csapatmunka, eredményorientált és gyakorlatias hozzáállással
  • Önálló és pontos munkavégzés
  • Folyamatrendszerű gondolkodás

Előnyök

  • Autóiparban szerzett tapasztalat

FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZOT IDE VÁRUNK

  • Emerson Automation FCP Kft. - 3300 Eger, Bánki Donát u. 3.
  • "Jelentkezem" gombra kattintva
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Jelentkezési cím megtekintése

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott