Műszeres analitikus állás Egerben

HEVES MEGYEI VÍZMŰ Zrt. közel száz éve stabil munkalehetőséget biztosító, dinamikusan fejlődő nagyvállalat, amely ivóvíz–szolgáltatási, szennyvíz–elvezetési, és tisztítási feladatok ellátását végzi az Észak-magyarországi régióban.

Társaságunk munkatársat keres.

Feladatok

  • Ivóvíz, felszín alatti víz, szennyvíz, szennyvíziszap minták mintavétele, mintavételi edényzet előkészítése
  • Vízminták vizsgálatra történő előkészítése
  • Vízminták műszeres analitikai kémiai vizsgálata icp-oes, psa millennium merlin és gc-ms készülékkel, szabvány szerinti módszerekkel
  • Vizsgálati eredmények rögzítése, ellenőrzése, értékelése
  • Műszerüzemeltetéssel kapcsolatos műszaki feladatok elvégzése, műszerek karbantartása
  • Minőségirányítási rendszerben megfogalmazott feladatok ellátása, műszaki dokumentáció kezelése
  • Új vizsgálati- és mérési módszerek bevezetése

Elvárások

  • Szakirányú technikusi, vagy felsőfokú végzettség bsc (vegyészmérnök, környezetanalitikus, biomérnök)
  • Rendszerszemlélet, jó probléma megoldó képesség, műszaki érzék
  • Jó kommunikációs- és együttműködő készség

  • Tapasztalat atomabszorpciós spektroszkópia és/vagy gázkromatográfia területen

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos továbbképzés és tréning
  • Jó munkahelyi légkör

Ha az állás felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes önéletrajzát és végzettségét igazoló dokumentumait küldje el a megpályázott pozíció megjelölésével.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott