Telemarketinges értékesítő-tanácsadó állás Miskolcon

Kiváló kommunikációs képességű munkatársakat keresünk prémium kategóriás, gyógy-növényes készítményeink értékesítésére, műszakbővítés miatt, miskolci irodánkba, Telefonos Értékesítő-Tanácsadói pozícióba! Kiemelkedő bérezés, plusz motivációs juttatások! Aki szeret beszélgetni, mások életminőségén javítani, annak ez ideális munkahely! Stabil cég, kulturált környezet, profi képzés, barátságos Csapat várja a NaturComfort Kft-nél!

Hosszú távban gondolkodó, pozitív gondolkodású embereket keresünk, elsősorban 8 órába, viszont van lehetőség részmunkaidőre is. Fontosak az alábbi tulajdonságok:

  • fogékonyság
  • kreativitás
  • vidámság
  • rendezett családi háttér
  • munkához való becsületes hozzáállás

Hogy mit adunk ezért cserébe? Valódi, érték alapú értékesítői munkát, díjnyertes termékekkel, olyan tapasztalt, odafigyelő vezetőkkel, akik együtt húznak a Csapattal.

A NaturComfort számos munkahelyet teremtett és teremt Magyarországon és külföldön is. Jelenleg 9 Irodában folyik nálunk a munkavégzés. Nálunk nem számít iskolai végzettség, kor, nem, mindenkinek adunk esélyt. Cégünk alapító-tulajdonosa, Polgári Erika a Vásárlók gyógyulásért tett erőfeszítéseiért, a munkavállalók segítéséért, valamint társadalmi szerep-vállalásaiért 2021-ben Inczédy György-Életműdíjat kapott Nyíregyháza városától.

Cégünk 2011-ben alakult, és azóta MINDEN ÉVBEN növekedést tudtunk felmutatni!

Megváltozott munkaképességű Jelentkezőket is várunk!

„Augusztus végétől dolgozom a NaturComfort Kft-nél- Nagyon jók a kollégák, segítőkész vezetők vesznek körül. Családias a légkör és jó a hangulat minden nap. Szeretek itt dolgozni”.

(Kállai Józsefné, Értékesítő-tanácsadó, NaturComfort Kft)

Amennyiben jelentkezik hozzánk munkára, küldhet önéletrajzot a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy érdeklődhet a bejelentkezés után látható telefonszámon.

Feladatok

  • gyógynövényes termékek telefonon történő értékesítése

Elvárások

  • érettségi
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Telefonszám megtekintése

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Megváltozott munkaképességű

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott