Értékesítő állás Kecskeméten a Gebrüder Weiss Kft.-nél

A Gebrüder Weiss szállítmányozási és logisztikai vállalat története több mint 550 évre tekint vissza.

Hogyan tudott ilyen régóta sikeres maradni?

Természetesen munkatársai által, akiknek a szenvedélye a logisztika világa, és a dolgok mozgásban tartása.

Legyen szó közútról, légi&tengeri megoldásról a Gebrüder Weiss, ügyféligény alapján CO2-semleges módon is, megoldja áruszállítását országhatárokon átívelő, globális hálózatában.

Megismerne Bennünket?

Feladatok

  • Új piaci lehetőségek feltérképezése
  • Potenciális ügyfelek felkutatása
  • Rendszeres kapcsolattartás és tanácsadás meglévő ügyfeleinkkel
  • Aktív ügyfélkapcsolat építés
  • Látogatási tervek összeállítása
  • Komplex logisztikai szolgáltatásaink értékesítése
  • Árajánlatok kidolgozása és nyomon követése
  • Tárgyalások lebonyolítása
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása (havi jelentések küldése, tárgyalási jelentések készítése)
  • Aktív részvétel kampányok és rendezvények lebonyolításában
  • Kiemelt kapcsolattartás a belső értékesítő kollégával
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal a leghatékonyabb ügyfélkiszolgálás érdekében

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • 3-5 éves értékesítési tapasztalat
  • Szállítmányozásban és logisztikában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Aktív társalgási szintű angol nyelvtudás, német nyelvtudás előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, önállóság és magabiztos fellépés
  • Megoldásorientált, határozott, proaktív személyiség
  • Ügyfélorientált szemlélet, elkötelezettség, utazási kedv
  • Összefüggésekben gondolkodó személyiség, aki képes könnyedén meggyőzni másokat ötleteiről
  • Csapatszellem

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely egy nagy múltú nemzetközi logisztikai cégnél,
  • felelősségteljes és szakértői munkakör kellő mozgástérrel,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • közreműködés innovatív jövőnk kialakításában (pl. nemzetközi projektekben) kreatív ötletekkel,
  • versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások,
  • modern munkakörülmények,
  • fiatalos munkahelyi légkör,
  • vállalati autót, laptop és mobiltelefon,
  • munkaidő: heti 40 óra (H-P)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott