4*-os egri belvárosi szállodában, szállodai karbantartó állás

Top Star Kft.
Eger
2023. 05. 22.

4*-os belvárosi szállodánk karbantartó munkatársat keres, elsősorban víz,gáz, fűtés szerelő végzettséggel és tapasztalattal.

A kiválasztott munkatárs munkája a szálloda épületének felügyelete, a napi karbantartási feladatok ellátása, az előforduló, szobai és közös helységek

meghibásodásainak orvoslása.

Kerti feladatok elvégzése a nyári időszakban. Az épületen belül és kívül, és a szállodához tartozó területeken előforduló munkafolyamatok elvégzése.

A munkavégzés heti 5 napban és  8 órában történik, reggel 8.00-tól 16.30 ig (fél órás ebédszünettel), teljes bejelentéssel, hosszú távra.

A munkavégzés váltó műszakban szombaton, hosszú hétvégéken, ünnepnapokon is történhet.

Feladatok

  • A szálloda műszaki vezetőjének irányításával a hotel épületének, berendezeseinak karbantartása, az előforduló napi hibák elhárítása.
  • A ház műszaki állapotának teljes ismerete, a hibák észlelése és orvoslása betanítás után.

Elvárások

  • Műszaki végzettség, elsődleges víz, gáz, fűtés területen.
  • Korábbi tapasztalat hasonló munkakörben
  • Önálló, alapos munkavégzés
  • Jó helyzetfelismerő képesség
  • Magára és munkájára igényes, tiszta, ápolt külső
  • Józan életvitel

Előnyök

  • Más szakmáknak az ismerete
  • Egri lakhatás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Napi egyszeri étkezés
  • Elegáns munkakörnyezet

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott