Az egri Ford márkakereskedés és szervizben autószerelő pozícióban állás

Az egri Ford márkakereskedés és szerviz autószerelő pozícióba keres munkatársat az alábbi feltételek szerint.

Feladatok

  • Személy- és haszongépjárművek átvizsgálása
  • Személy- és haszongépjárművek mechanikus javítása
  • Személy- és haszongépjárművek hibájának diagnosztizálása
  • Személy- és haszongépjárművek rutin karbantartása

Elvárások

  • Autószerelő / gépjármű mechatronikai technikus végzettség
  • Megbízható, önálló, precíz munkavégzés
  • Kreativitás
  • Csapatmunkában való részvétel
  • A Ford hálozaton belül szervezett képzéseken való részvétel

Előnyök

  • Atóvillamossági végzettség, gyakorlat
  • Fehasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk

  • Kiválóan felszerelt márkaszervíz
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Szakmai képzés, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bér
  • Remek csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott