Minőségügyi rendszermérnök / Quality system engineer

HQLS Hungary Kft.
Eger
2022. 10. 03.

A HQLS Hungary Kft minőségügyi rendszermérnököt keres!

Fényképes önéletrajzzal lehet jelentkezni az állásra.

Feladatok

  • Minőségirányítási rendszer folyamatközpontú fejlesztése, intézkedések felügyelete
  • Auditok keretében, a folyamatok vizsgálata és javaslat azok jobbá tételére. Intézkedések nyomon követése, hatékonyságvizsgálat
  • Külső, belső auditokra történő felkészülés és azok megszervezése illetve koordinálása
  • A minőségirányátás mutatóinak követése és továbbfejlesztése

Elvárások

  • Minőségirányítás szakterületen szerzett minimum 1 éves tapasztalat,
  • Az ISO 9001:2015 IATF 16949/VDA szabványok követelményeinek ismerete
  • Kifogástalan angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Magabiztos kommunikáció

Előnyök

  • Fémipari területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Főállású bejelentett munkaviszony
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Modern gyártási és irodakörnyezet
  • Céges telefon és laptop
  • Versenyképes fizetés megegyezés szerint

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott