Pécsre keresünk adminisztrációs területre, agilis- akár pályakezdő munkatársat

  • Szívesen dolgoznál irányítási rendszerek tanúsításával foglalkozó szervezetnél?
  • Szeretnél változatos, felelősségteljes munkakörben dolgozni?
  • Talpraesett vagy, és szívesen kibontakoztatnád kreativitásod?

Téged keresünk, ha:

  • ha önálló vagy,
  • kitűnő a kommunikációs-, és kapcsolatteremtő készséged
  • szeretsz csapatban dolgozni.

Feladatok

  • projektekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása,
  • ügyfelekkel való személyes és telefonon történő kapcsolattartás (nem telemarketing)
  • tréningek szervezése, lebonyolítása,
  • hírlevél szerkesztés és koordinálás.
  • hivatalos szervekkel történő kapcsolattartás.

Elvárások

  • Diploma,

Előnyök

  • stabil cégháttér,
  • versenyképes jövedelem,
  • fiatalos, jó hangulatú csapat,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • biztos, stabil munkahely,
  • folyamatos tanulási lehetőség.

Amit kínálunk

  • önálló munkavégzés,
  • saját ötletek megvalósításának lehetősége

Ha úgy érzed, hogy köztünk a helyed, a meghirdetett beosztásra a jelentkezéseket 2024. január31-ig várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva az alábbi mellékletek csatolásával:

  • Fényképes önéletrajz, bruttó fizetési igény megjelöléssel.
  • Motivációs levél, ami kitér a következőkre: mivel lehet motiválni, mit vársz el a munkahelyedtől, milyen terveid vannak az elkövetkező három évre.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott