Maklári cukrászdába pultos, eladó munkatársat keresünk

Cukrászdába pultos munkatársat keresünk, teljes munkaidős foglalkoztatással!

Munkaidő: 9 órától 20 óráig (13-14 óráig ebédidő) heti 3-4 nap, beosztás szerint!

Főleg környékbeliek jelentkezését várjuk!

Jelentkezés: A "Jelentkezem" gombra kattintva fényképes önéletrajzzal vagy a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon!

Feladatok

  • vendégek kiszolgálása
  • rendelésfelvétel

Elvárások

  • Mosolygós, vidám, kedves pultost keresünk, aki szereti a pörgést, szívesen dolgozik emberekkel.

  • Tapasztalat vagy vendéglátó eladó végzetség előnyt jelent.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott