Személyi asszisztenst keresünk budapesti irodánkba

Budapesti Irodánkba személyi asszisztenst keresünk.

Feladatok

  • Általános adminisztrációs és szervezési feladatok ellátása
  • Döntés-előkészítési anyagok, prezentációk készítése
  • Szakmai utazások, találkozók és megbeszélések szervezése
  • Részvétel szakmai rendezvények megszervezésében és lebonyolításában
  • Telefonos, E-mailes kapcsolattartás partnercégekkel
  • Rendezvényeken való résztvétel
  • Külső szerveknél adminisztratív ügyintézés

Elvárások

  • Ügyfélközpontú és gördülékeny kommunikáció
  • Középfokú iskolai végzettség (minimum érettségi)
  • Önálló feladatmegoldó képesség
  • Tanulási hajlandóság
  • Munkavégzésben önálló, gyors, megbízható és precíz
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • Vezetői engedély B kategória

Előnyök

  • Hasonló munkakörben legalább 2-3 éves gyakorlat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk

  • Stabil, biztonságos és kellemes családias környezet
  • Stabil munkahely immár 15 éve
  • Fiatalos légkör, emberi bánásmód
  • Izgalmas, kihívásokkal teli munkahely
  • Céges autó

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott