Adminisztrációs munkatársat keresünk azonnali kezdéssel Bélvárdgyulán

Azonnali kezdéssel keressük irodánk új adminisztrációs munkatársát.

Feladatok

  • szállásportálok kezelése, szállásnyilvántartó program használata, új foglalások kezelése, vendégekkel való kapcsolattartás
  • hirdetésekkel, reklámokkal kapcsolatos ügyintézés
  • közösségi oldalak kezelése
  • szervezési feladatok
  • weboldal kezelése
  • külsős partnerekkel való együttműködés
  • ügyintézés

Elvárások

  • magabiztos angol vagy német nyelvtudás (szóban és írásban is)
  • kiemelkedő kommunikációs készség,
  • precíz, csapatjátékos
  • jó szervező
  • magabiztos Microsoft Office felhasználói jártasság
  • WP Bakery Page Builder ismerete(nem feltétel)
  • marketing területen szerzett tapasztalat (nem feltétel)

Előnyök

  • nyelvtudás
  • számítógépes ismeretek
  • marketing területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • hosszú távú stabil munkalehetőség
  • kulturált, nyugodt környezet, sokrétű, érdekes és változatos munka
  • önálló munkakör
  • versenyképes jövedelem

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott