Építőipari irodai adminisztrátor állás Szolnokon

Az M4 Flottakezelő Kft. építőipari kivitelezési projektekkel foglalkozó Magyar tulajdonú vállalkozás. Ennek segítésére keresünk talpraesett irodai munkatársat.

Feladatok

  • Árajánlatok elkészítése, szerződések előkészítése, karbantartása, aktualizálása
  • Ügyfelekkel, szállítókkal való kapcsolattartás, irodai levelezések partnerekkel
  • Projektek követése, összehangolása
  • Pályázati projektek elszámolásainak teljes körű ügyintézése: ügyfelek tájékoztatása, dokumentáció beszerzése, átnézése és a pályázati elszámolások elkészítése
  •  Alvállalkozókhoz és szolgáltatókhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Office alkalmazások ismerete
  • Precíz munkavégzés, nyitott személyiség
  • Rendszerben való gondolkodás képessége
  • Együttműködő hozzáállás

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Irodai területen eltöltött munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges mobil
  • Szakmai támogatás
  • Változatos munkakör.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott