Egri építőipari cégnél mezőgazdasági gépészmérnök/üzemmérnök állás

Tengely-Közmű Kft.
Eger
2023. 08. 29.

30 éve fennálló egri székhelyű építőipari cég mezőgazdasági gépészt/üzemmérnököt keres vezető beosztásba.

Megbízható, kitartó munkavállalót keresünk.

Jelentkezni KIZÁRÓLAG önéletrajz megküldésével lehetséges.

Akit keresünk:

  • járműüzemeltetési mérnök vagy
  • építőgépész

Feladatok

  • A cég gépállományának javítása, karbantartása, szállítmányozási feladatok szervezése, beszerzési feladatok ellátása.
  • Munkagépek, illetve haszongépjárművek javítása, üzemeltetése hivatásszerűen.
  • Gépalkatrészekre, külső javításokra, karbantartásokra vonatkozó ajánlatkérések lebonyolítása, megrendelések intézése.
  • A gépjárművekre vonatkozó engedélyek nyomonkövetése, a gépjárművek felkészítése a műszaki vizsgára, a gépek, járművek üzemelésének folyamatos biztosítása
  • Kisebb lakatosszerkezeti gyártások levezetése.

Elvárások

  • Mezőgazdasági gépészmérnök,üzemmérnöki, járműüzemeltetési mérnök, építőgépész végzettség.
  • Gépjavítási és- karbantartási gyakorlat.
  • Kiváló problémamegoldó készség és felelősségteljes munkavégzés.
  • Önálló, valamint csapatmunka végzésre alkalmas, motivált személyiség.
  • B kategóriás jogosítvány

  • Szállítmányozásban, gépjavításban, (köz)beszerzésben való jártasság.

Amit kínálunk

  • Megállapodás szerint versenyképes jövedelem.
  • Munkábajárás támogatása. (30 Ft/km)
  • Bejelentett teljes munkaidős munkaviszony.
  • Biztos munkahely. (30 éve fennálló cég)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Felső vezető