Felelős műszaki vezető pozícióban álláslehetőség az Erőss Út Kft.-nél

Az Erőss Út Kft. teljes munkaidőben kínál állást egy fő felelős műszaki vezetőnek legalább 2 év szakmai tapasztalattal.

Feladatok

  • Kivitelezés felügyelete, szakmai irányítása, műszaki ütemtervek betartása és betartatása, folyamatos munkavégzés biztosítása, munkafolyamatok szervezése, a kivitelezés folyamatos ellenőrzése.
  • Az építkezésen tevékenységet végző alvállalkozók szakmai felügyelete, irányítása, munkájuk ellenőrzése.
  • Kivitelezés során felmerült problémák megoldása.

Elvárások

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó szervező és koordináló képesség
  • Nagy terhelhetőség, rugalmasság
  • Problémamegoldó- és feladat centrikus hozzáállás
  • Jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Legalább 5 év munkatapaszalat.

Amit kínálunk

  • Fizetés megegyezés szerint. Szakmai tudástól függően akár kiemelt fizetés.
  • Utazást biztosítunk.
  • Hosszútávra keresünk önállóan és csapatban is jó dolgozó munkatársat.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott