Üzletvezető, irodai vezető,mezőgazdasági termék értékesítő feladatok ellátására munkatársat keresünk

Debreceni székhelyű, online és telephelyi értékesítést is végző, mezőgazdasági termékek kiskereskedelmével foglakozó cég 1 fő munkavállalót keres 8 órás munkavégzésre hosszútávra.

Feladatok

  • irodai asszisztens és raktárosok munkájának irányítása, ellenőrzése
  • készlet változásának nyomon követése
  • termékek, áruk rendelése. Alkalomszerűen személyes beszerzés céges járművel.
  • céges weblap frissítése
  • alkalomszerűen rendelések felvétele, online számlázás
  • alkalomszerűen értékesítésben való részvétel

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • számítógép pontos és precíz használata / word, excel, internet /

Előnyök

  • több éves jogosítvány
  • irodai, adminisztrátori tapasztalat
  • mezőgazdasági végzettség, tapasztalat.
  • építőipari végzettség, tapasztalat.
  • pénztárgép kezelési tapasztalat
  • üzletvezetői tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Fényképes önéletrajzokat email-ben várunk a "Jelentkezem" gombra kattintva  bérigény megjelöléssel.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető