Közjegyzőhelyettes pozícióban álláslehetőség Egerben

Jogi szakvizsgával rendelkező munkatársat keresek közjegyzői irodába.

A munkavégzés helye a belvárosban van.

Hivatását szerető és magas szinvonalon gyakorolni tudó, ügyfélbarát, jó kommunikációs képességgel rendelkező pályázó jelentkezését várom, aki kellő kedvet és ambíciót érez magában a közjegyzőhelyettesi hivatás gyakorlása iránt.

Feladatok

  • A hatályos jogszabályok maradéktalan ismerete és betartása mellett, a közjegyző iránymutatása alapján és elvárásainak megfelelően önálló munkavégzés a közjegyzői tevékenység valamennyi területén.
  • okiratszerkesztés
  • hagyatéki eljárás
  • fizetési meghagyásos és végrehajtási eljárás
  • hitelesítés
  • esetenként helyszíni eljárás

Elvárások

  • Megfelelő jogszabályismeret (különös tekintettel a közjegyzői tevékenységre)
  • Magas szintű számítógép kezelői és felhasználói (szövegszerkesztői) ismeret
  • Nagyfokú türelem valamint jó kommunikációs és probléma megoldó készség

Előnyök

  • Közjegyzői irodában szerzett szakmai tapasztalat
  • lehetőség szerint egri lakóhely

Amit kínálunk

  • Belvárosi munkahely
  • jó munkatársi közösség
  • folyamatos továbbképzési lehetőség
  • széleskörű szakmai tapasztalat szerzés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Egyetem

Munkarend

  • Általános