Útépítésben jártas építésvezetőnek állás a Dél Borsod Bau Kft.-nél

Útépítésben jártas (térkövezés) építésvezetőt keresünk - Dél Borsod Bau Kft

Feladatok

  • A napi munkafolyamatoknak helyszíni irányítása
  • A kivitelezési dokumentáció szerinti megvalósítás szakmai felügyelete
  • A munkaterületen az alvállalkozók munkáinak koordinálása, ellenőrzése.
  • A munkák elvégzéséhez szükséges alapanyagok, erőforrások biztosításában történő közreműködés, azok összehangolása
  • Minőségellenőrzési és környezetvédelmi előírások biztosítása és ellenőrzése
  • Felmérések, kimutatások készítése, napi jelentések leadása
  • Közreműködés a műszaki ütemterv összeállításában
  • Közműkezelőkkel, azok szakfelügyeleteivel való kapcsolattartás
  • Munkagépek, fuvareszközök helyszíni irányítása, valamint a helyszíni munkaterület rendben tartásának megszervezése

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Út-, közmű- és mélyépítésben szerzett minimum 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Határozott fellépés, önmagára és a munkájára egyaránt igényes attitűd, nagyfokú teherbírás, pontosság, lényeglátás, megbízhatóság
  • Jó kommunikációs-, irányító és probléma megoldó készség, kreativitás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlattal

Amit kínálunk

  • Kedvező munkakörnyezetet
  • Felkészült csapatban való munkavégzést
  • Adminisztratív és műszaki háttér támogatást
  • Stabil vállalati hátteret, hosszútávú munkalehetőséget
  • Magas színvonalú munkákat, szakmai kihívásokat, szakmai fejlődést
  • Nagyfokú önállóságot, szakmai fejlődést
  • Pozíciónak megfelelő kiemelkedő bérezés
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott