Középfokú végzettséggel értékesítő munkatársnak álláslehetőség Szombathelyen

Legszebb, trendi. legjobb ár-érték arányú lakossági lámpatestekkel tesszük szebbé az otthonokat. Egyedülálló termékbemutatásunk, munkatársaink szaktudása, a folyamatos megújulásra törekvésünk, magyarország egyik legnagyobb forgalmazójává tesz bennünket, már több mint 30 éve. Alapértékünk az üzleti korrektség, mind a munkatársakkal, mind a beszállító partnerekkel szemben. Célunk az elégedett, visszatérő vásárló.

Nálunk a helyed ha:

  • A Te világod a legújabb lakberendezési trend, divat.
  • Mindehhez szívesen adsz útmutatást, tippeket, ráadásul még eladni is szeretsz.
  • Szeretnél egy jó csapat tagja lenni, kiszámítható környezetben

Feladatok

  • Vevőkiszolgálás
  • Áru kihelyezése, rendben tartása
  • Kasszázás
  • Állás típusa: Teljes munkaidő

Elvárások

  • Jó megjelenés, kiváló kommunikációs készség
  • Rugalmasság, ambiciózus személyiség
  • Önállóság, terhelhetőség
  • Minimum középfokú végzettség

Előnyök

  • Szakképzettség előnyt jelent
  • Idegen nyelv használata előny

Amit kínálunk

  • Beosztásnak megfelelő alapbér + teljesítményarányos jutalék + 13.havi fizetés
  • Főállású munkaviszony, 5 napos munkahét
  • Előrelépési lehetőség
  • Lendületes, dinamikus csapat
  • Kellemes munkahelyi légkör, lendületes csapat, csapatépítő összejövetelek
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Német
  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott