Lakatos,- hegesztő munkalehetőség Kápolnán

Kápolnai telephelyünkön acélszerkezet gyártó üzemünkbe keresünk Lakatos (szerkezet lakatos) / hegesztő munkakörben önállóan dolgozni tudó, munkájára igényes, precíz kollégákat.

Jelentkezni lehet a bejelentkezés után látható telefonszámon, illetve fényképes önéletrajzzal és bruttó bérigény megjelölésével személyesen, vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Egyedi, kis- és nagy szériás acélszerkezetek, szerelvények gyártása.
  • A gyártási folyamatok során felmerülő lakatos és hegesztési feladatok elvégzése,
  • A fémmegmunkáló gépek kezelése,
  • Legyártott termékek önellenőrzése,
  • Műszaki rajz olvasása, értelmezése,
  • Önálló, ill. csoportos alkatrész gyártás a műszaki rajzok alapján.

Elvárások

  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés a műszaki rajzok alapján.
  • Lakatos, hegesztő végzettség,
  • Mérőeszközök használatának ismerete,
  • Műszaki rajz önálló olvasása és megértése,
  • Önálló munkavégzésre való képesség,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat,
  • Hegesztő minősítés,
  • CNC gépkezelési tapasztalat,
  • Targonca vezetői engedély,
  • Emelőgép kezelői vizsga,

Amit kínálunk

  • Napi 8 órás munkavégzés,
  • 1 műszakos munkarend,
  • Versenyképes, bejelentett munkabér,
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Munkába járás támogatása.
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Telefonszám megtekintése

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott