Szakeladó állás Pécsett, hosszútávon

Krinor Bt.
Pécs
2024. 04. 29.

Szeretsz kertészkedni?

Szívesen dolgoznál a kereskedelemben?

Akkor lehet, hogy Téged keresünk.

Pécsi Kertészeti Szakáruházunkba kínálunk egy 8 órás szakeladói állást.

Ha ezt keresed, akkor az már fél siker.

Csatlakozz bővülő csapatunkhoz!

Cégünk közel 30 éves múlttal rendelkező családi vállalkozásként van jelen a piacon.

A kerti kisgépek értékesítése és szervizelése mellett egyre nagyobb szerepet töltenek be a kertápoló szerszámok és eszközök eladása is.

Többek között öntözőrendszerekkel, növényvédőszerekkel és tótechnikai eszközökkel is foglalkozunk.

Jelenleg két üzletet és egy webáruházat működtetünk. Ezek közül a legnagyobb a pécsi boltunk, ahol több mint 1000 nm-es fedett eladótérben fogadjuk vásárlóinkat.

Feladatok

  • vásárlók kiszolgálása, szaktanácsadás (növényápoló szerek, eszközök és szerszámok, tó-, öntözéstechnika) virágföld kiadása, fólia méretre vágása
  • anyagmozgatás, raktárkészlet kezelés
  • a munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások

  • Tanulni akarás: senki sem úgy születik, hogy mindent tud, Tőled sem ezt várjuk. Lényeg, hogy akarj fejlődni, nyitott és fogékony légy. Tapasztalt munkatársaink mindenben segítenek az újaknak
  • Lendületes, igényes munkavégzés: számunkra az egyik legfontosabb dolog az ügyfeleink elégedettsége
  • Alapvető számítógépes ismeretek

Előnyök

  • szakmai gyakorlat
  • növényvédelmi képzés (Zöldkönyv) megléte
  • jó kommunikációs képesség
  • fizikai terhelhetőség

Amit kínálunk

  • családias munkakörnyezet
  • azonnali kezdés
  • stabil háttér
  • pontos munkabér
  • hosszútávú munkalehetőség
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott