Marketing asszisztens állás Nyíregyházán tapasztalattal

Szellő Bt.
Nyíregyháza
Bruttó 331 000 Ft - 520 000 Ft / Hónap
2024. 04. 26.

Cégünk: Aroza Bike Hungary – Csodálatos és prémium kategóriás kerékpárok gyártója, amelyet világmárkává szeretnénk fejleszteni.

Weboldal: https://www.arozabike.hu/

Munkavégzés helye: 4400 Nyíregyháza, Szalag utca 33.

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajz és motivációs levél a következő email címre szellobtva::at::gmail::dot::com .

A kiválasztott jelentkezőkkel felvesszük a kapcsolatot az interjú időpontjának egyeztetése céljából.

Feladatok

  • Kampánykezelés: Részt vesz a reklám- és marketingkampányok tervezésében és kivitelezésében, segít az anyagok előkészítésében és a kampányok ütemezésében.
  • Kommunikáció: Közösségi média kezelése, blogbejegyzések írása, hírlevelek szerkesztése és kiküldése.
  • Piaci elemzés: Gyűjt adatokat és végez piackutatást, hogy jobban megértsük a fogyasztói viselkedést és a piaci trendeket.
  • Vizuális tartalom készítése: Videók vágása és képek szerkesztése a CapCut és Canva alkalmazások segítségével

Elvárások

  • Az ideális jelölt végzettsége és tapasztalata tükrözze a feladatokban leírtakat.
  • Szerese a Mesterséges intelligenciával való munkavégzést.

Amit kínálunk

  • Egy dinamikus, támogató csapat tagja lesz, ahol valódi karrierutat és fejlődési lehetőségeket kínálunk.
  • Részt vehet egy izgalmas termék globális márkává történő fejlesztésében.
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott