Vendéglátó / Értékesítő munkatársat keresünk Pincészetünkbe

A BELWARD PINCÉSZET még tovább fejlődne! Légy részese a csapatunknak és tarts velünk fejlődésben vendéglátó / (értékesítő) munkakörben! amennyiben magadra ismersz, jelentkezz bátran, ha:

  • Szeretsz tervezni, szervezni, változatos programomat kitalálni és a tervezéstől a lebonyolításig jelen lenni, megvalósítani.
  • Kreatív szemléleteddel, ötleteiddel felpezsdítenéd a pince életét.
  • Magabiztos, határozott kiállásod van, nem félsz emberek előtt szerepelni.
  • Kommunikációdban, hozzáállásodban vendég-, partner-, megoldás központú vagy.
  • Rugalmasan alkalmazkodsz minden helyzethez.
  • Munkádat pontosan, precízen végzed, kötelezettségeidet lelkiismeretesen ellátod.
  • Nem bánod, ha a vendégek késő estig vagy hétvégén is élveznék vendégszeretetedet.
  • Szívesen képviselnéd a pincészetet különböző külső rendezvényeken is.

Feladatok

  • Belső, illetve külsős rendezvények szervezése, operatív, és elméleti szinten való üzemeltetése (10-50 fős rendezvény, borvacsora, borkóstoló).
  • Új vevőkör kialakítása.
  • Meglévő és új rendezvények koncepciójának kidolgozása.
  • A rendezvények teljes körű szervezése és megvalósítása:
  • Csoportokkal való kommunikáció,
  • Árajánlat készítés,
  • Anyag beszerzés,
  • Vendégek fogadására való előkészületek elvégzése.
  • Az általad koordinált rendezvényeken való részvétel.
  • A rendezvények időtervének kialakítása.
  • Alvállalkozókkal és partnerekkel történő napi kapcsolattartás, ajánlatok bekérése, technikai és logisztikai feltételek biztosítása külsős partnerekkel együttműködve.
  • Adminisztrációs feladatok ellátása, árajánlatok, szerződések elkészítése.
  • Munkafolyamatok pontos, precíz, határidőre történő elvégzése.
  • Belső rendezvények hiányában küldő rendezvényeken való részvétel:
  • Külsős borvacsora,
  • Külsős borkóstoló,
  • Fesztiválokon való részvétel.
  • Bor értékesítés - üzletkötés (rendezvények hiányában)

Elvárások

  • Rendezvény-, programszervezési területen szerzett tapasztalat.
  • Felszolgálói-, vendéglátási tapasztalat.
  • Értékesítési, marketing munkában jártasság.
  • Turisztikai, borturisztikai ismeretek.
  • Bor, borászati ismeretek.
  • Angol és/vagy német nyelvismeret szóban és írásban (aktív nyelvtudás előny)
  • Középfokú végzettség (felsőfokú és/vagy szakirányú előny)
  • Idegen nyelv ismerete.
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Biztos, kiszámítható munkahely a Pécsi Borvidék meghatározó borászatánál.
  • Modern, teljesen felszerelt vendéglátói egység.
  • Nyitott, ösztönző, innovatív munkahelyi környezet.
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök teljeskörű biztosítása. (laptop, telefon, cégautó)
  • Fejlődési, edukációs célú képzések támogatása.
  • Versenyképes fizetés.
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető