Üzemi raktárkezelő állás Eger mellett tevékenykedő vállalatnál

Csapatunkat üzemi raktárkezelő kollégával szeretnénk bővíteni.

A Platt 2003 Kft egy olyan magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező vállalat, amely a hatékonyságban és az innovációban hisz mindenek felett. Hatékonyság, átláthatóság és innováció határozza meg a cég fókuszát.

Fő profilunk összetett hegesztett lemezalkatrészek gyártása kis és közepes sorozatokban. Alkalmazott technológiáink a lézervágás, élhajlítás, hengerítés, különféle hegesztési technológiák (ipari hegesztő robotok segítségével), felületkezelések és szerelés.

Építőipari gépalkatrészeket, illetve biomassza tüzelésű pelletkazán-testeket gyártunk, európai vevők számára.

Pozíció: Üzemi raktárkezelő

Feladatok

Rád váró feladatok:

  • Raktári cikkek és gyártott alkatrészek betárolása és kitárolása az automata raktározási rendszerbe PDA segítségével.
  • Komissiózás
  • Raktárkészlet folyamatos karbantartása, darabszámellenőrzés
  • Automatán kívüli alkatrészek munkahelyre történő mozgatása
  • Kész- és félkész áruk szállításra történő összekészítése
  • Leltározásban való aktív részvétel
  • Üzemi rend fenntartása

Elvárások

Amit a Platt vár:

  • Precíz, gyors, megbízható munkavégzés
  • Anyagmozgató gépkezelő jogosítvány és gyakorlat (3312 gyalogkíséretű targonca)
  • Középfokú végzettség
  • Számítógépes programok alap szintű ismerete

  • Anyagmozgató gépkezelő jogosítvány és gyakorlat (3324 vezetőüléses targonca)
  • Ha dolgoztál már PDA-val és raktárirányítási rendszerrel

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Év végi bónusz
  • Béren kívüli juttatások (nettó 19.500,- Ft összegű SZÉP kártya próbaidő után)
  • Bejárási támogatás (21,- Ft/km vagy bérlet 86%-a)
  • Ingyenes kávé, fagylalt- és gyümölcsnapok, vitamin biztosítása
  • Céges programok, rendezvények
  • Dolgozói jutalmazási rendszerek
  • Fiatal, lendületes jó csapat
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott