Üzletvezető - eladó munkatársat keresünk Pécsett

Ficánka Díszállat Kereskedésünkbe Üzletvezető-eladó munkatársat keresünk hosszú távra.

Csapatunkat folyamatosan bővítjük, hogy a vásárlóink közül senki ne maradjon szakmai támogatás nélkül. Ha úgy érzed, tapasztalatoddal Te is hozzá tudsz járulni munkánkhoz, jelentkezz hozzánk!

Fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk a jelentkezéseket, amelyben jelezd nekünk, hogy miért szeretnél nálunk dologzni és milyen korábbi tapasztalataid vannak.

Az email tárgya: Önéletrajz.

Feladatok

  • árubeszerzés – árurendelés készletkezelői program alapján
  • beérkező termékek bevételezése
  • napi feladatok irányítása, ellátása
  • a vásárlók magas szintű, udvarias, kedves kiszolgálása

Elvárások

  • nyitott vagy a tanulásra: nem baj, ha még nem értesz mindenhez
  • szereted az állatokat
  • barátságos, készséges vagy
  • jó a kommunikációs készséged
  • lelkiismeretesen végzed a rád bízott munkát

Előnyök

  • kereskedelmi végzettség és/vagy eladói tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés  és megbecsülés, ami kéz a kézben jár: ha értéket teremtesz a munkáddal, azt mi is értékeljük.
  • Lendületes munka: mivel kisállatokkal foglalkozunk, gyakorlatilag nincs üresjárat, mindig akad tennivaló
  • Rugalmasság: humánus a hozzáállásunk a kollégákhoz, ami persze oda-vissza működik
  • Dolgozói kedvezmény: a nálunk dolgozó kollégák kedvezménnyel tudnak vásárolni
  • Stabil hátteret, fejlődési lehetőséget: üzletünk közel 30 éve működik és évről évre fejlődik

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott