Karosszérialakatos mentor programban állás Halászteleken

Reálszisztéma Autókereskedelmi Kft.
Halásztelek
Bruttó 400 000 Ft - 650 000 Ft / Hónap
2024. 03. 20.

A karosszérialakatos képzés egy izgalmas lehetőség azok számára, akik szeretnének a járműjavítás területén elhelyezkedni, és rendelkeznek a szükséges kézügyességgel.

A képzés során a tanulók megtanulják a karosszéria elemek javítását, gyártását és összeépítését, valamint a gépjárművek külső és belső szerelését.

A program nem igényel előzetes szakmai végzettséget, így bárki számára elérhető, aki érdeklődik a szakma iránt, és hajlandó elsajátítani a szükséges készségeket.

A képzés gyakorlati orientáltsága biztosítja, hogy a résztvevők valós körülmények között szerezhessenek tapasztalatot, ami növeli esélyeiket a szakma alapos elsajátítására.

Emellett lehetőség nyílhat a továbbtanulásra és szakmai fejlődésre is, például technikusi pozíciók irányába.

A program célja, hogy a résztvevők olyan gyakorlati tapasztalatot szerezzenek, amelyek révén magabiztosan léphetnek be a munkaerőpiacra, és hozzájárulhatnak a járműipar fejlődéséhez.

A tanulóprogram tehát nem csak egy tanfolyam, hanem egy ugródeszka is, amely segít megvalósítani szakmai céljait, és egy sikeres csapattal történő együttműködést.

Feladatok

  • Gépjármű karosszéria elemek cseréje, le- és felszerelése, egyengetése, kalapálása, hegesztése; töréskárok javítása; autók fényezésre történő előkészítése.

Elvárások

  • Pályakezdő
  • Fizikai terhelhetőség
  • Jó kézügyesség
  • Motiváció, tanulási vágy
  • Precizitás és pontosság
  • Hosszútávú elkötelezettség (a teljes képzés időtartama: 2 év)

Előnyök

  • Releváns szakmai végzettség.

Amit kínálunk

  • Versenyképes és teljesítményarányos bérezés – tudástól és szakmai előrehaladástól függően:
  • Képzés alatt: havi nettó 300.000 Ft és 350.000 Ft között
  • Képzés végén, az első években havi nettó 400.000 Ft és 430.000 Ft között
  • Szép kártya juttatás próbaidő után: havi nettó 17.500 Ft
  • Év végi prémium az állományban töltött évek után
  • Fizetett túlóra
  • Különböző dolgozói juttatások (kedvezményes autóbérlési lehetőség, ingyenes színházjegy igénylés, stb.)
  • Munkarend: hétfőtől-péntekig 6:00-15:00 óra között, vagy 7:00-16:00 óra között
  • Munkavégzés helye: 2314 Halásztelek, II. Rákóczi ferenc út 188. (Toyota szalon)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok