Pécsett raktáros pozícióban álláslehetőség

A PPP Private Powder Products Kft. egy dinamikusan fejlődő, innovatív, immár 80 fős magyar vállalat, ahol modern környezetben, modern technológiával, nemzetközi háttérrel, elsősorban meleg- és hidegitalporok, valamint más poralapú élelmiszerek bérgyártásával foglalkozunk, legfőképp export piacokra termelünk.

Feladatok

  • Targoncával a termeléshez, valamint a vevői rendelésekhez kapcsolódó áruk összekészítése;
  • Gépi- és kézi árumozgatás;
  • Kamionok le- és felrakodása;
  • Komissiózás;
  • Minőségi és mennyiségi ellenőrzés áruátvétel- és kiadás során;
  • Árumozgás dokumentálása számítógépes rendszerben;
  • A raktározáshoz kapcsolódó dokumentáció elvégzése;
  • Címkézés, csomagolás;
  • Leltározás;
  • A raktári rend és tisztaság fenntartása;
  • Az adott típusú targoncákkal a munkaműveletek szakszerű és balesetmentes végrehajtása, azok előírásszerű használata;
  • Raktárak közötti mozgatás dokumentálása, anyagok bevételezése, mozgásnemek pontos feljegyzése;
  • Vállalatirányítási rendszerünk pontos használata, folyamataink ismeret és betartása;

Elvárások

  • Befejezett középiskolai végzettséget;
  • Gépkezelői jogosítványt (3312,3313,3324);
  • Raktárosi munkatapasztalatot;
  • Magabiztos számítógép- felhasználói ismereteket,
  • Gyors és megbízható munkavégzést,
  • Szorgalom és precizitás,

Előnyök

  • angol kommunikációs szinten
  • EKAER rendszerben szerzett tapasztalattal;
  • C kategóriás jogosítványod;

Amit kínálunk

  • Cafeteria juttatást;
  • Biztonságot, fizetésed garantáltan megkapod minden hónap 10-éig;
  • Hosszú távú munkalehetőséget;
  • Munkahelyi kávét;
  • Támogatjuk a bejárásod;
  • bruttó 330.000 Ft- 480.000 Ft-os alapbér (kompetenciáktól és tapasztalattól függően);
  • Fiatalos környezetet;

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott