Építésvezető munkakörben állás Horvátországban

Építésvezető munkakörben, Fenstherm nyílászárók gyártójaként folyamatosan fejlődő vállalkozásunk kivitelezési részlegére munkatársat keres.

Feladatok

  • projektfolyamat helyszíni irányítása Horvátországban
  • kivitelezés minőségének és a technológia követelményeinek ellenőrzése
  • alumíniumnyílászáró szerkezeteink beépítésének teljes körű koordinálása
  • kooperációkon, megbeszéléseken való részvétel
  • munkafolyamatok szervezése, helyszíni irányítása, ellenőrzése, szerződéses feltételek, műszaki tervek szerinti megvalósítása
  • menedzsment felé történő naprakész információ nyújtás
  • átadási dokumentációk teljeskörű menedzselése

Elvárások

  • közép- vagy felsőfokú műszaki és/vagy építőipari végzettség
  • Horvát nyelv anyanyelvi szintű ismerete
  • Magyar nyelv ismerete
  • projektvezetői tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • határozott fellépés
  • precizitás, önállóság

  • alumíniumnyílászáró szerkezetek beépítés területén szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • rugalmasság, terhelhetőség

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • céges autó, telefon, tablet
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • összetartó, segítőkész fiatalos csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Egyéb

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető