Pécsi villamossági szaküzletbe kiemelt értékesítői állás

Hevesi Elektro Kft.
Pécs
2024. 03. 26.

A Hevesi Elektro Kft. villanyszerelési anyagok kis- és nagykereskedelmével foglalkozó családi tulajdonú magyar vállalkozás, elsődlegesen Baranya Vármegye területi működéssel, pécsi telephellyel. Fiatalos csapatunkba keresünk kiemelt értékesítő/mérnök kereskedő kollégát.

Nyitvatartási idő: Hétfőtől péntekig 7.30-tól 16.00-ig

Ha szeretnél egy dinamikusan fejlődő, stabil háttérrel rendelkező cég csapatának tagja lenni, akkor jelentkezz mihamarabb csapatunk legújabb tagjának, hogy Te is hozzájárulj üzleti sikereink és céljaink eléréséhez!

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal, melyben kérlek pár sorban mutasd be magad és írd meg, hogy miért szeretnél ebben a pozícióban dolgozni, illetve kérlek emeld ki az itt releváns tapasztalataidat és képességeidet, bérigényed.

Feladatok

  • Kapcsolattartás a vevőkkel és beszállítókkal emailben és telefonon
  • Árajánlatok készítése, költségvetési kiírások beárazása
  • Rendelések felvétele, visszaigazolások küldése
  • Az eladó kollégák munkájának támogatása

Elvárások

  • Középfokú vagy felsőfokú műszaki és/vagy villamos végzettség
  • Számítógép kezelés középszinten, Excel és Outlook magabiztos használata
  • Jó kommunikációs készség és kulturált megjelenés
  • Gyors tanulási képesség
  • Önálló munkavégzésre való készség

  • Villanyszerelési anyagok ismerete vagy villamosanyag kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • Pécsen lévő lakóhely

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős bejelentett munkaviszony
  • Egyműszakos munkarend hétfőtől péntekig
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kulturált munkakörülmények, családias munkahelyi légkör
  • A munkakör végzéséhez szükséges informatikai, kommunikációs és irodai eszközök biztosítása
  • Versenyképes jövedelem

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott