Csomagoló gépkezelő,-raktáros komissiózó feladatok ellátására munkatársat keresünk Pécsett

Dénes-Natura Kft.
Pécs
2024. 03. 07.

Cégünk Pécsen élelmiszerek gyártásával foglalkozik, múltja 1989-ig tekint vissza. Modern üzemünkben kézi, félautomata és automata gépekkel történik az élelmiszerek csomagolása, ehhez keresünk új munkatársakat.

Feladatok

Élelmiszercsomagoló gépek beállítása

  • Gépek működtetése / kézi csomagolás
  • A csomagolt élelmiszerek minőségellenőrzése, dokumentálása
  • A lecsomagolt termékek előírás szerinti gyűjtőcsomagolása, raklapra helyezése
  • Gépek műszaki állapotának figyelése, hibák jelzése a karbantartó felé
  • Megrendelések összeállítása (termékek kiszedése, ellenőrzése, gyűjtőcsomagolása)
  • A folyamatban lévő munkák dokumentálása számítógépes rendszerben (SAP Business One)
  • Komissiózó állvány utántöltése
  • Raktári rend fenntartása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Napi elvárt darabszám teljesítése
  • Precíz, pontos, tiszta munkavégzés
  • Csapatjátékosság
  • Tanulási hajlandóság

Előnyök

  • Targoncavezetői engedély
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • SAP Businness One kezelésében tapasztalat
  • Munkatapasztalat hasonló munkakörben

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidő 8 óra (egy műszakos munkarend)
  • Hétvége mindig szabad
  • Azonnali kezdés
  • Igényes munkakörülmények, jól felszerelt szociális egységek
  • Üzemben hűtés-fűtés biztosított
  • Minden nap tiszta munkaruhát adunk
  • Az alapbér mellé cafeteria keretet biztosítunk
  • Évente legalább kétszer prémiumot adunk teljesítmény alapján
  • Hosszútávú, stabil munkavégzés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott