Villamosmérnök álláslehetőség Pécsett

TECHNIQ 2000 Kft.
Pécs
2024. 03. 04.

35 éves nemzetközi és hazai szakmai múlttal rendelkező – többek között – napelemes rendszerekkel is foglalkozó Techniq 2000 Kft. villamosmérnök kollégát keres.

A Techniq 2000 Kft. – közel az összes magas színvonalú villamosipari termék forgalmazásán felül - kizárólagos magyarországi képviselője az EAE, a Druseidt, a Jacob és a Courant márkáknak, továbbá tulajdonosa a www.techniqshop.hu webáruháznak. A villamos ágazatban a kis- és nagykereskedelmi tevékenységen felül generálkivitelezéssel és mérnöki szolgáltatásokkal (tervezés, műszaki ellenőrzés, felelős műszaki vezetés) is foglalkozik, mindehez kapcsolódóan pedig rendelkezik egy saját napelemes üzletággal (1,5kW-tól 1,5MW-ig.), valamint cégcsoporton belül marketing ügynökséggel és grafikai stúdióval.

Facebook: https://www.facebook.com/techniqnapelem/

Weboldal: https://techniqnapelem.hu/

Feladatok

  • Napelemes (5kW-tól 5MW-ig) projektek lebonyolítása, illetve a lebonyolításában való aktív részvétel (a műszaki előkészítéstől és ajánlatadástól a tervezésen, kivitelezésen és az engedélyeztetési folyamatok lezárásán át a projekt sikeres átadásáig)
  • Helyszíni bejárásokon való részvétel, épületek felmérése
  • Kivitelezési terv dokumentáció elkészítése és ellenőrzése
  • Hatósági engedélyeztetési eljárások mérnöki támogatása
  • Részvétel az átadási és üzembe helyezési eljárások során
  • Projekt-adminisztrációs feladatok ellátása
  • Külső villámvédelmi tervezési feladatokban való közreműködés

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú- villamosmérnöki végzettség (erősáramú képesítés előnyt jelent)
  • 1-5 év kivitelezésben szerzett releváns villamosmérnöki tapasztalat
  • Autocad tervezőszoftver felhasználói szintű ismerete
  • Office szoftvercsomag felhasználói szintű ismerete
  • Nagyfokú precizitás és pontosság, határidők betartása
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség, eredményorientált műszaki gondolkodásmód
  • Jó kapcsolatteremtő és kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Minőség- és megoldásorientált szemlélet, felelősségteljes hozzáállás és munkavégzés
  • Rugalmasság, terhelhetőség és jó problémamegoldó képesség

Előnyök

  • Napelemes területen szerzett gyakorlat
  • Erősáramú rendszerek telepítésében szerzett tapasztalat
  • Projektvezetési ismeretek
  • Villamos tervezői- és/vagy FMV jogosultság
  • Felelős műszaki vezetői és/vagy műszaki ellenőri jogosultság
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős bejelentett munkaviszony
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kulturált munkakörülmények, kellemes munkahelyi légkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Személyes mentor, támogató csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott