Raktárkezelő állás középfokú végzettséggel Eger mellett

A Platt 2003 Kft. néhány éve európai színtérre kilépő, 100% magyar tulajdonú, Eger mellett tevékenykedő vállalat. A régió kiemelten elismert vállalkozásaként elsősorban lemezalkatrészek, gépburkolatok, lakossági kazántestek gyártása és szerelése területén szereztünk nagy tapasztalatot. A gyártás és szállítás elsősorban osztrák és német piacra történik, magas minőségi követelmények betartásával és modern technológiák alkalmazásával.

Pozíció: Raktárkezelő

Feladatok

  • A raktárba érkező áruk átvétele, betárolása
  • A raktárból kiszállítandó áruk összekészítése, kitárolása, átadása
  • Az alapanyagok tárolása, kimérése és kiadása az üzemek részére és az ehhez kapcsolódó dokumentáció naprakész vezetése
  • Minden raktárt érintő anyagmozgás rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
  • Anyagmozgató gépek kezelése
  • Aktív részvétel a leltárokon
  • Egyéb raktári tevékenységhez kötődő munkákban való részvétel

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Magabiztos, felhasználói szintű MS Office ismeret (Word, Excel, Outlook), rendszerszemlélet
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség
  • Munkavégzés 1 műszakos munkarendben

Előnyök

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, biztos munkahely
  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások (nettó 28.000,- Ft összegű SZÉP kártya próbaidő után)
  • Bejárási támogatás (21,- Ft/km vagy bérlet 86%-a)
  • Év végi bónusz
  • Ingyenes kávé, fagylalt- és gyümölcsnapok, vitamin biztosítása
  • Munkaruhát biztosítunk számodra
  • Céges programok, rendezvények
  • Dolgozói jutalmazási rendszerek
  • Fiatal, lendületes jó csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed és szívesen lennél csapatunk aktív részese, kérjük, hogy küldd el önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott