A Partner-Agro Kft. Siklósra mezőgazdasági gépalkatrész értékesítő kollégát keres

PARTNER -AGRO Kft.
Siklós
2023. 01. 18.

A Partner-Agro Kft. siklósi üzletébe teljes munkaidős mezőgazdasági gépalkatrész értékesítő kollégát keres azonnali kezdéssel!

Fényképes önéletrajzot a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

Feladatok

  • Kiskereskedelmi értékesítés, vevők szakszerű kiszolgálása
  • A cég termékeivel kapcsolatos szakmai tanácsadás
  • A munkakörhöz tartozó adminisztráció, pénztárforgalom lebonyolítása (pénztárkezelés)

Elvárások

  • Kereskedelmi és műszaki beállítottság
  • Jó problémamegoldási képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Mezőgazdasági gépek és gépalkatrészek területén való jártasság

Amit kínálunk

  • Biztos, stabil munkahely , hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Teljes munkaidős nappali műszakos munkarend
  • Családias, fiatalos légkör

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott