Minőségirányító (laboráns) állás Kaposváron

Fino-Food Kft.
Kaposvár
2023. 02. 22.

A Fino-Food Kft. több mint egy évtizede a somogyi megyeszékhely meghatározó élelmiszeripari vállalkozása. Modern technológiával rendelkező kaposvári üzemünkben állítjuk elő kiemelkedő minőségű tejtermékeinket. Termékeink jelen vannak országosan és Európa szerte a kiskereskedelmi egységek polcain. Több, mint 200 fős csapatunkba keresünk kollégát MINŐSÉGIRÁNYÍTÓ (LABORÁNS) munkakörbe.

Feladatok

  • gyártási folyamatok kontrollja, követése, támogatása
  • gyártási késztermékek minőségellenőrzése (fizikai, kémiai, mikrobiológiai vizsgálatok elvégzése)
  • dokumentációk kezelése
  • minőségirányítási rendszer megismerése, mindennapi alkalmazása

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • informatikai alapismeret
  • pontos, precíz munkavégzés
  • megbízhatóság, terhelhetőség

Előnyök

  • szakirányú végzettség (élelmiszer technikusi)

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag
  • családias légkör és közösségi programok
  • önálló feladatok és felelősség egy fiatalos csapat tagjaként
  • biztonságos munkakörnyezet
  • munkaruha
  • munkába járás költségtérítése a törvényi keretek között

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott