Vagyonvédelmi rendszer szerelő / karbantartó álláslehetőség

Vagyonvédelmi rendszereket telepítő és távfelügyeleti kivonuló szolgálatot biztosító cégünk Ügyfeleinek magas színvonalú kiszolgálása érdekében új kollégáját keresi az alábbi pozícióba:

Vagyonvédelmi rendszer szerelő / karbantartó

(Gyengeáramú rendszerek / riasztó, kamera, tűzjelző, kaputelefon, IT / telepítésére, karbantartására)

Feladatok

  • Új Ügyfeleinknél a fent felsorolt rendszerek telepítése
  • az Ügyfelek általános tájékoztatása, a rendszer használatának bemutatása
  • Műszaki hibák javítása
  • A rendszerek távfelügyeletünkre csatlakoztatása
  • Meglévő rendszerek bővítése

Elvárások

  • Ügyfélközpontú és gördülékeny kommunikáció
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Önálló feladatmegoldó képesség és munkavégzés
  • Tanulási hajlandóság
  • Alapfokú elektronikai ismeretek
  • Munkája kinézetére igényesség
  • Rendszer szerelői igazolvány nem feltétel
  • Villanyszerelői tapasztalat előny
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Villanyszerelői tapasztalat
  • Riasztó és kamerarendszerek szerelésében szerzett tapasztalat
  • Rendszer szerelői igazolvány
  • Szlovák nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil, biztonságos és kellemes családias környezet
  • Tervezhető munkaidő beosztás
  • Stabil munkahely immár 15 éve
  • Fiatalos légkör, emberi bánásmód
  • Teljes körű felkészítő képzés a már megkezdett munkaviszonyon belül
  • Céges gépjármű és telefon

    Cégünk: Elektronika Vonala Security Kft.

Munkavégzés helye: Országos, de 80%-ban Budapest és Pest megye Személyes ügyfélszolgálatunk hétfőtől péntekig 8-17 óráig tart nyitva Weboldalunk: www.lineelectronic.hu

Ügyfélszolgálati telefonszámunk bejelentkezés után tekinthető meg.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Szakmai gyakorlat
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott