Villanyszerelésre munkatársakat keresünk budapesti és külföldi munkavégzésre

M-J Wood Group Kft.
Pest megye
Nettó 350.000 Ft / Hónap
2022. 06. 01.

Az M-J Wood Group Kft állást kínál villanyszerelő és segédmunkás munkakörben Iváncsai SK Battery és Budapesti (több helyszín) és külföldi építkezésre. Ipari csarnokok, Irodaházak a fő foglalkozási területünk és ezek erősáram hálózatának kialakítása (világítás és dugaljhálózat). Cégünk saját maga készíti el a villamos hálózat  nyomvonalát (kábeltálca, kábellétra, C-sínből készült egyedi szerkezetek). Józan életmódú kollégák jelentkezését várjuk!

MUNKAIDŐ

Hetfő-Péntek 7:00-17:30

Saját kéziszerszámok megléte szügséges a munkavégzéshez! Minden elektromos és védőfelszerelést a cég biztosít!

VILANYSZERELŐ

kezdő bér 2.000ft/óra tapasztalattól függően!

tervrajzok, kapcsolási rajzok olvasása/megértése segédek koordinálása

elosztószekrények bekötése

LAKATOS/SEGÉD

kezdő bér 1.600ft/óra tapasztalattól függően!

nyomvonal tervrajzok olvasása/megértése kivitelezése segédek koordinálása

Feladatok

  • Elosztószekrény kötés
  • Kábelhúzás
  • Nyomvonalépítés

Elvárások

  • Józan életmód
  • Dolgozniakarás

Amit kínálunk

  • bejelentett határozatlan idejű munkaviszony
  • céges munkásruha próbaidő utan(2hónap)
  • ingyenes szállás biztosítva 3-4fős apartmanokban igény esetén
  • útiköltség térítés
  • cégesaútó biztosítása több fő egyhelyről való indulása esetén min 6 fő

A telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott