Alkatrész értékesítő / raktáros - Penthe Autóház

A Penthe Autóház, Dél-Dunántúli régió 23 éve meghatározó gépjárműkereskedelmi vállalkozása, a Dél-Dunántúl legnagyobb Opel márkakereskedése és márkaszervize, valamint az ISUZU márka dél-dunántúli márkaképviselete. Folyamatosan növekvő forgalmú márkaszervizünkbe új munkatársat keresünk ALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTŐ - RAKTÁROS munkakörbe.

Feladatok

  • Autóalkatrészek, kellékanyagok raktárba történő beérkeztetése, mennyiségi és minőségi átvétele, folyamatos felülvizsgálata, készletkezelés, időszakos leltározás. Belső és külső ügyfelek kiszolgálása, udvarias, pontos tájékoztatása, áru kiadása, bizonylatolás, számlakezelés.

Elvárások

  • Minimum érettségi, műszaki végzettség vagy érdeklődés, gépjármű ismeretek
  • Stabil számítógépfelhasználói ismeretek
  • Felelősségteljes, pontos munkavégzés
  • Alkalmasság csapatmunkára is
  • B kategóriás jogosítvány vezetési gyakorlat

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai gyakorlat

Amit kínálunk

  • Olyan munkatársat keresünk, aki képes önálló, felelősségteljes és tartósan pontos, megbízható munkavégzésre. Ezért hosszútávú, biztos munkalehetőséget, rendezett munkakörülményeket, szakmai megbecsülést és méltányos jövedelmet kínálunk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott