Területi értékesítési tanácsadó állás országszerte

Lux Hungária Kft.
Budapest XIV. kerület, Debrecen, Veszprém
Nettó 200.000 Ft - 700.000 Ft / Hónap
2022. 05. 26.

A Lux „egészséges életmód” koncepciója több mint egy értékesítési stratégia: egy emberközpontú gondolkodásmód családunkról, környezetünkről, értékeinkről és legfőképpen egészségünkről – most és a jövőben egyaránt.

A Lux filozófia szerint fontos, hogy jól érezzük magunkat munka közben. Azaz miközben munkánk pénzkereseti lehetőség, az ügyfelek hűségének és tiszteletének kivívása a legfontosabb. Azt jelenti továbbá, hogy büszkék vagyunk termékeinkre és szolgáltatásainkra, hiszen jelentős értékkel gazdagítjuk ügyfeleink életét, amikor segítségünkkel otthonuk egészségesebbé válik.

Vállalatunk értékei négy egyszerű, de annál erőteljesebb pillérre épülnek: büszkeség, tanulás, jövedelem, szórakozás. Ez azt is jelenti, hogy képviselőink hosszú, elismerésekben gazdag, sikeres karriert futhatnak be a Lux-nál; lehetőségük nyílik, hogy bejárják a világot, elvégezhetik a Lux Business School-t.

A nemzetközi Lux család tagjaként egy jobb jövő megteremtéséért dolgozunk – vállalatunk, ügyfeleink és képviselőink számára egyaránt.

Mindenkor a minőséget, megbízhatóságot, fenntarthatóságot képviseljük, bővülő csapatunk egyikében, legyen

TERÜLETI ÉRTÉKESÍTÉSI TANÁCSADÓ

csatlakozzon valamely központi irodánkhoz:

Irodáink: Budapest, Debrecen, Kecskemét, Miskolc, Pécs, Szeged, Veszprém

Feladatok

  • Meglévő és új ügyfeleinkkel való kapcsolattartás
  • Értékesíteni a kifogástalan minőségű termékeinket
  • Előre egyeztetett időpontokban ügyfelek látogatása
  • Szerződéskötés

Elvárások

  • Saját gépjármű
  • B kategóriás jogosítvány
  • Eredményorientált személyiség

Amit kínálunk

  • Alkalmazotti jogviszony vagy vállalkozói státusz
  • Fix fizetés +kiemelt jutalék + bónusz
  • Alapképzést biztosítunk, folyamatos szakmai tréningek
  • Személyes fejlődés és tanulási lehetőség
  • Telemarketing biztosítása
  • Ügyfélkör
  • Európai szintű jövedelem, hosszútávon biztonságot jelentő vállalati háttér egy 120 éve működő sikeres cégnél.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott