PLC technikus állás (GY-B_2)

Leadec Kft.
Országosan
2022. 05. 04.

Szolgáltatási specialistaként szívvel-lélekkel dolgozunk gyártó partnereink számára. Ügyfeleink már 60 éve számítanak ránk. Szakértelmünk a ma és a holnap gyárára és a hozzá tartozó infrastruktúrára összpontosít. Karbantartás, műszaki takarítás, létesítményüzemeltetés, logisztika, valamint gyártástervezés, automatizálás és gyártási informatika területén nyújtott szolgáltatásainkkal gondoskodunk ügyfeleink termelő tevékenységének zavartalan működéséről. És hogy miként lehetséges mindez? Olyan emberek vagyunk, akik teszik a dolgukat. Sokoldalúak vagyunk, akik gyors problémamegoldók és szükség esetén kiválóan kezelik a vészhelyzeteket. Mi vagyunk a Leadec, összesen közel 18 000 segítőkész munkatárssal.

Feladatok

  • PLC vezérlésű gyártógépek javítása felügyelete a folyamatos, zökkenőmentes termelés biztosítása érdekében
  • Gyártógépek karbantartása, gépek üzembehelyezése
  • Géphibák dokumentálása
  • Alkatrész rendelések leadása

Elvárások

  • Végzettség: Irányítástechnikai, ipari elektronikai vagy elektrotechnikai műszerész vagy villanyszerelő
  • Tapasztalat: Ipari és PLC vezérlésekben való jártasság, gyártó környezetben szerzett tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek: Felhasználói szintű SAP ismeret
  • Kompetenciák: SAP PM modul ismerete, NC hajtások-Siemens, Festo, Bosch ismerete
  • Munkarend: Kétműszakos

Amit kínálunk

  • Juttatási csomag: az alapbéren felül mozgóbért és cafeteria-t kínálunk dolgozóinknak, a vidékről ingázóknak pedig bejárás támogatást biztosítunk
  • Biztonság: egy nemzetközi, stabil hátterű vállalat biztonságát nyújtjuk, ahol nagy figyelmet fordítunk a magasszintű munkavédelmi követelményeknek való megfelelésre
  • Kihívások: változatos, izgalmas feladatokkal várjuk új kollégánkat
  • Karrier: fejlődési lehetőséget biztosítunk, képzések-továbbképzések támogatásával járulunk hozzá kollégáink ismereteinek bővítéséhez

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott