Értékesítő tanácsadó munka Budapesten

Do What Work Kft.
Budapest III. kerület
Nettó 400 000 Ft - 650 000 Ft / Hónap
2021. 10. 25.

Csatlakozz Piacvezető Cégcsoportunkhoz!

A Metlife Rózsadombi Igazgatósága Vállalati tanácsadói pozícióba keres értékesítőt.

Építs jövőt velünk!

A vállalat bemutatása: Amerikai háttérrel rendelkező világelső pénzügyi szolgáltatásokat nyújtó cég vagyunk. Versenyképes termékeinket több mint 100 millió ügyfél veszi igénybe világszerte. Ügyfeleink elégedettségére szakmailag felkészült kollégáink jelentik a garanciát.

Olyan munkatársat keresünk, aki:

  • Vállalati közegben jártas
  • Magabiztos, precíz, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Értékesítői tapasztalat előnyt jelent

Feladatok

  • Projektek vezetése, megoldások biztosítása az ügyfelek számára
  • Összekötő szerep az ügyfél és a belsős csapatok között
  • Folyamatos ügyfélkezelés és elégedettségük támogatása
  • Belsős megbeszéléseken való aktív részvétel.
  • Részvétel a stratégiai értekezleteken, a meghatározott folyamatok és jelentések létrehozásában, szerződések áttekintésében

Elvárások

  • Végzettség: Főiskola
  • Tapasztalat: < 1 év

Amit kínálunk

Amit biztosítunk, hogy jól érezd magad nálunk:

  • Extra jövedelem
  • Céges lojalitás programok
  • Ingyenes képzések
  • Mentori háttér (támogató vezetők és kollégák)

Hosszútávú, biztos munkahely Jelentkezz, ha kipróbálnád magad és gyors ütemben építenéd karrieredet, jövődet.

Állás típusa: Szerződés, Folyamatos

Kereset: 350.000Ft - 1.200.000Ft havonta

Foglalkoztatás jellege

  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető