Abroncsgyártó munkalehetőség Gyöngyöshalászon

Multinacionális partnercégünk részére keresünk munkatársakat.

A cég gumiabroncsok gyártásával és értékesítésével foglalkozik, világszerte közel 16 000 embernek ad munkát.

Első európai zöldmezős gyárukat Gyöngyöshalászon építették fel, amely 2017 áprilisában kezdte meg a termelést, és több száz új munkahelyet teremtett a régióban.

Céluk évente 5,5 millió személyautó- és kisteherjármű-, valamint 675 000 darab busz- és tehergépjármű-abroncs előállítása – mindezt a legmodernebb technológiával, tiszta, klimatizált munkakörnyezetben teszik.

Feladatok

  • automatizált gépek és berendezések kezelése
  • gyártás során felmerülő hibák elhárítása és megoldása (gépmegállítás, munkaeszköz cseréje stb.)
  • folyamatos együttműködés a termelést támogató területekkel (karbantartás, minőségbiztosítás, technológia)
  • termelési adatok rögzítése az erre kialakított rendszerekbe

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség (gépésztechnikum előnyt jelent)
  • alapszintű angol nyelvtudás
  • alapszintű számítástechnikai tudás

Előnyök

  • gyártói környezetben szerzett többéves tapasztalat

Amit kínálunk

  • középfokú végzettség esetén tapasztalattól függyően br. 271.000- 313.000 Ft alapbér +  műszakpótlékok
  • bónuszrendszer
  • ingyenes céges buszjárat
  • Cafeteria 6 hónap után
  • napi egyszeri ingyenes meleg étkezés, ingyen tea és kávé korlátlan mennyiségben
  • ingyenes szállás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott