Gépkezelőt keresünk bükkábrányi munkavégzéssel

A Mátra Brikett Kft. bükkábrányi munkavégzéssel keres gépkezelőt.

Feltétel, hogy a jelölt rendelkezzen nehézgépkezelő vagy földmunkarakodó- szállítógép kezelő OKJ-s végzettséggel, illetve gépkezelő jogosítvánnyal, amely érvényes 4511-es kategóriára.

Munkabér igényt is tartalmazó levelet, önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  • A társaság telephelyén működő rakodógépek szakszerű, biztonságos kezelése.
  • A gépek használati és kezelési útmutatója szerinti napi, illetve időszakos karbantartás végzése.
  • A gépek napi és időszakos takarítása, a gépek tisztán tartása.
  • Az időszakos szerviz-karbantartása érdekében a szakszerviz időben történő értesítése.
  • Gépüzemnaplók folyamatos vezetése.

Elvárások

  • A jelölt rendelkezzen nehézgépkezelő vagy földmunkarakodó- szállítógép kezelő OKJ-s végzettséggel, illetve gépkezelő jogosítvánnyal, amely érvényes 4511-es kategóriára.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott