Állványozás / festés ellenőr álláslehetőség, B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezőknek

AlpAccess Kft.
Tiszaújváros, Kazincbarcika
Nettó 350.000 Ft / Hónap
2021. 10. 07.

Állványozás és Festés Ellenőr munkalehetőség.

Feladatok

  • Mindennapos, következetes irányítás a vállalati célok előmozdításának érdekében;
  • A kimenő megrendelések festési ütemtervének koordinálása, és szükség szerint módosítsa;
  • A munka ütemezésének, sorrendjének és feladatainak meghatározása a munka prioritása és a személyzet készségei alapján;
  • Az alkalmazottak munkavégzésének figyelemmel követése;
  • A festők betanítása, hogy sikeresen alkalmazzák a bevonatokat az előírásoknak és a minőségi előírásoknak megfelelően;
  • Alapanyagok és kellékek, például eszközök, berendezések és cserealkatrészek megrendelése;
  • Az állványozási munkák napi rendszerezése;
  • Kapcsolattartás a logisztikai csapattal, biztosítva a telephelyek megfelelő felszereltségét;
  • Jelentés készítése a projekt menedzsernek az aktuális munka folyamatról és az elvégzendő teendőkről;
  • Szoros együttműködés az állványozókkal.

Elvárások

  • Angol és magyar nyelvtudás
  • Precizitás, részletekre való figyelés képessége,
  • Megbízható időgazdálkodás és a határidők betartása,
  • Magas szintű kommunikációs képesség,
  • A folyamatok gyors áttekintésének képessége,
  • Minőségorientált szemlélet, Önálló munkavégzés,
  • Képesség több feladat párhuzamos ellátására,
  • Rugalmasság, Proaktivitás, Megoldás-orientált hozzáállás,
  • Microsoft Word és Excel felhasználói ismeretek
  • B-kategóriás jogosítvány.

Előnyök

  • Festékgyártási, keverési folyamatok ismerete;
  • Állványozó képesítés
  • Állvány ellenőri képesítés (előny, de nem kötelező)

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Céges mobiltelefon
  • Hozzáférés a céges autóhoz.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető