Álláslehetőség minőségellenőr munkakörben Szekszárdon,azonnali kezdéssel

BHG-ASZ Kft.
Szekszárd
Bruttó 500 000 Ft - 550 000 Ft / Hónap
2024. 05. 08.

A szekszárdi telephelyű BHG Alkatrészgyártó Kft. munkatársat keres minőségellenőr munkakörben, azonnali kezdéssel.

Feladatok

  • Megmunkált alkatrészek ellenőrzése szakrajz alapján
  • Hegesztett szerkezetek méreteinek ellenőrzése
  • A gyártáshoz szükséges dokumentumok (vizsgálati- és munkautasítások) készítése
  • Minőségellenőrzéssel kapcsolatos statisztikák készítése (selejt, gyártási hiba, reklamációs statisztikák) és a kiértékelése, javítóintézkedések bevezetése
  • Vásárolt gépelemek ellenőrzése adatlap alapján
  • Összeszerelt késztermék ellenőrzése

Elvárások

  • Technikusi végzettség
  • 2-3 év munkatapasztalat
  • Mérőeszköz magabiztos használata (tolómérő, mikrométer stb.)
  • Jó rajzolvasási készség

  • Minőségbiztosítás vagy műszaki területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés, változatos feladatok
  • Részvétel egy világszerte jelen lévő cégcsoport munkájában
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Vonzó munkakörnyezet
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott