Építőipari cég gyakorlattal rendelkező nehézgépkezelő kollégát keres

2021. 05. 03.

Dinamikusan fejlődő építőipari cég gyakorlattal rendelkező nehézgépkezelő kollégát keres

Feladatok

  • nehézgépkezelői teendők elvégzése

Elvárások

  • nehézgépkezelői jogosítvány: traktor alapú kotró, gumikerekes forgókotró, csúszókormányzású rakodó,
  • a flottában meglévő géptípusok:JCB-145, JCB-R65, JCB-48 Z, JCB Powerboom, JCB 4CX
  •  B kategóriás jogosítvány
  •  minimum 8 általános iskolai végzettség
  •  hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  •  egészségügyi alkalmasság
  •  önálló, gyors és igényes munkavégzés

Amit kínálunk

  • fejlődési lehetőség
  • folyamatosan bejelentett munkaviszony
  • hétfőtől-péntekig tartó kiszámítható munkaidő beosztás

Bővebb tájákoztatás: Kovács Viktor - Építésvezető

Telefonos elérhetőség bejeéentkezés után tekinthető meg.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott